Środkowopomorska Grupa Działania informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 311 „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.
 
Termin składania wniosków:
Od 20 września 2010 r. – 19 października 2010 r.
 
Miejsce składania wniosków:
Biuro Fundacji „Środkowopomorska Grupa Działania w Koszalinie, ul Wł. Andersa 34, lok. 303, w poniedziałki, wtorki, środy, piątki w godz. 7.30 do 15.30, w czwartki w godz. 10.00-18.00.
 
Tryb składania wniosków:
Wnioski należy składać bezpośrednio w miejscu i terminie wskazanym w ogłoszeniu.
Wnioski wraz z załącznikami należy składać na właściwych formularzach:
  • w dwóch egzemplarzach w wersji papierowej,
  • w jednym egzemplarzu w wersji elektronicznej .
Wniosek o przyznanie pomocy w wersji elektronicznej musi być zapisany na płycie CD-R jako plik .xls oraz odpowiednio opisany (tytuł operacji oraz nazwa wnioskodawcy).
 
Limit dostępnych środków:    630 000,00 zł
 
Szczegółowe informacje dotyczące naboru w tym kryteria wyboru i wykaz niezbędnych dokumentów wraz z formularzem wniosku o przyznanie pomocy dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych następujących instytucji:
1.     Fundacji „Środkowopomorska Grupa Działania”
www.lepszawies.plw dziale Konkursy LSR/Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej;
  1. Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego: www.prow.wzp.pl.
Informacje udzielane są w biurze Fundacji „Środkowopomorska Grupa Działania”. Pytania należy kierować na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , telefonicznie: 94 340 24 58.

 

 

Pobierz dokumentację konkursową: