Termin składania wniosków:

od 29.10.2012 do 27.11.2012 r.

Miejsce składania wniosków:

Biuro Fundacji „Środkowopomorska Grupa Działania w Koszalinie, ul Wł. Andersa 34, lok. 107, w poniedziałki 10.00 – 18.00, wtorki, środy, czwartki, piątki 7.30 – 15.30.

Tryb składania wniosków:

Wnioski należy składać bezpośrednio w miejscu i terminie wskazanym w ogłoszeniu.

Wnioski wraz z załącznikami należy składać na właściwych formularzach:

  • w dwóch egzemplarzach w wersji papierowej,

·        w dwóch egzemplarzach w wersji elektronicznej

Wniosek o przyznanie pomocy w wersji elektronicznej musi być zapisany na płycie CD-R oraz odpowiednio opisany (tytuł operacji oraz nazwa wnioskodawcy).

Limit dostępnych środków:

987 025,50 zł

Minimalne wymagania:

Minimalne wymagania, których spełnienie jest niezbędne do wyboru operacji przez LGD, to uzyskanie co najmniej  5 punktów z ogółu punktów możliwych do uzyskania w „Karcie oceny zgodności operacji z lokalnymi kryteriami”.

 

Szczegółowe informacje dotyczące naboru w tym kryteria wyboru i wykaz niezbędnych dokumentów wraz z formularzem wniosku o przyznanie pomocy dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych następujących instytucji:

1.      Fundacji „Środkowopomorska Grupa Działania”

www.lepszawies.pl w dziale Konkursy LSR/Odnowa i rozwój wsi;

  1. Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego: www.prow.wzp.pl.

Informacje udzielane są w biurze Fundacji „Środkowopomorska Grupa Działania”. Pytania należy kierować na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , telefonicznie: 94 340 24 58.

 

Pobierz: