Aktualności
Ankieta - konsultacje społeczne PDF Drukuj

W związku ze zbliżającym się końcem działań finansowanych z unijnej perspektywy finansowej na lata 2007-2013 oraz rozpoczęciem prac nad przygotowaniem strategii rozwoju obszaru do 2020 roku prosimy mieszkańców obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju na lata 2009 - 2015 o wypełnienie niniejszej ankiety.

Więcej…
 
"Nordic Walking Park Pomorza Środkowego" PDF Drukuj

Fundacja „Środkowopomorska Grupa Działania” wraz ze Stowarzyszeniem LGD „Siła w grupie” ma przyjemność poinformować, iż w dniu 23.10.2014 r. została podpisana umowa przyznania pomocy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego w celu realizacji projektu „Nordic Walking Park Pomorza Środkowego w ramach działania 421 Wdrażanie projektów współpracy objętego PROW na lata 2007-2013. 

Więcej…
 
ŚGD na Tour Salon - Targi Regionów i Produktów Turystycznych PDF Drukuj

W dniach od 23 do 25 października 2014 r. odbyły się Targi Regionów i Produktów Turystycznych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. TOUR SALON to największe i cieszące się najdłuższym stażem targi turystyczne w Polsce. Oferty turystyczne z polski i zagranicy, spotkanie w jednym miejscu całej branży turystycznej, konferencje, szkolenia i warsztaty dla profesjonalistów oraz liczne atrakcje dla szerokiej publiczności – tak w skrócie można określić międzynarodowe Targi Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu.

Więcej…
 
23 – 24 październik 2014 r. – Biuro Fundacji będzie nieczynne PDF Drukuj

Szanowni Państwo, informujemy, iż w dniach 23 i 24 października 2014 r. Biuro Fundacji „Środkowopomorska Grupa Działania” będzie zamknięte z powodu wyjazdu na Targi Regionów i Produktów Turystycznych do Poznania.

Tour Salon Targi Regionów i Produktów Turystycznych odbywają się w Międzynarodowych Targach Poznańskich sp. z o.o., ul. Głogowska 14 w Poznaniu, gdzie Fundacja przygotuje we współpracy ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego stoisko promujące najcenniejsze walory turystyczne, przyrodnicze i historyczne naszych gmin członkowskich.

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy!

 
Konsultacje społeczne dotyczące Sektorowego Programu Rozwoju Gospodarczego i Zagospodarowania Turystycznego Koszalińskiego Obszaru Funkcjonalnego PDF Drukuj

       

Pobierz:

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
Strona internetowa współfinansowana  ze środków Unii Europejskiej
w ramach osi 4-LEADER
Działanie 431 Funkcjonowanie lokalnej grupy działania,
nabywanie umiejętności i aktywizacja
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata
2007 – 2013 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi